Infocentrum TOMTON  +420 734 447 721
12. 05. 2017

Vyhráli jsme Red Dot Award 2017

Design našeho radiátoru R4 zvítězil v letošním ročníku Red Dot Award 2017 v kategorii „Heating and air conditioning technology“. Produkty z celého světa hodnotilo v této soutěži v celkem sedmačtyřiceti kategoriích třicet devět porotců. A právě dřevěný design upoutal jejich pozornost. Tato nezaměnitelná podoba radiátoru je dílem akademického sochaře a designéra Jiřího Španihela. Je to pro nás znamení, že jdeme správným směrem, a že spolupráce s panem Španihelem je ta správná volba.

Moderní vzhled našich radiátorů si získal srdce nejen odborné poroty v soutěži, ale také přilákal mnoho zájemců na veletrzích, kterých jsme se letos účastnili – ať už na ISH ve Frankfurtu, který se konal v březnu tohoto roku, či na Stavebním veletrhu v Brně o měsíc později. Na našem stánku jsme přivítali mnoho zájemců z řad konečných zákazníků, ale i odborné veřejnosti. Sortiment naší společnosti je mezi současnou nabídkou otopných těles příjemným osvěžením.

Naše společnost aspiruje na to, získat si výrazný podíl na trhu a dostat se do popředí nejen na tom českém. Vzhledem k tomu, že se naše radiátory nepyšní jen příjemným designem, ale také vysokým výkonem, jsou ideálním řešením pro každý interiér od dětského pokoje, přes kancelářské prostory, až po luxusní obývací pokoj. Funkčnost a design jsou pro nás klíčovými atributy topidel a naše radiátory také osobně používáme v našich kancelářích. Zájem veřejnosti nás těší a budeme pracovat na tom, aby náš sortiment byl nadále nejen zajímavým na pohled, ale hlavně výkonným a spolehlivým doplňkem v každém interiéru.

 

Další články

 
 
CENY PRODUKTŮ TOMTON