Co je to TOMTON systém

TOMTON systém

TOMTON je revoluční multifunkční teplovodní systém, který ve svém výměníku využívá nejmodernější postupy z automotive průmyslu.

To nám umožnilo vytvořit systém, který umí nejen vytápět, ochlazovat, ale i filtrovat a čistit vzduch a vytvářet ve Vašem interiéru příjemné a hlavně zdravé klima.

Jak to funguje?

Srdcem naší technologie je výměník EcoCHANGER využívající principu chladící jednotky z automobilového průmyslu.

To umožňuje jeho kompaktnost – obsahuje pouze 0,4 litru vody – díky čemuž dosahuje naprosto bezkonkurenční reakční doby pro maximální výkon a umožňuje další řadu funkcí od ochlazování přes filtraci a ionizaci až po fotokatalytické čištění vzduchu.

Vytápění

Systém TOMTON funguje se všemi teplovodními systémy – kotle na pevná paliva, plynové kondenzační kotle, elektrické kotle, tepelná čerpadla atd. Dokonale spolupracuje i s moderními nízkoteplotními systémy. Díky patentovanému výměníku s vynikající dynamikou dosahuje až 20 % úspor.

Fotokatalýza

Podstatou fotokatalytického čištění je reakce aktivní vrstvy na bázi oxidu titaničitého s UV světlem. Výsledkem je ničení veškerých organických nečistot a pachů ve vzduchu, tzn. alergenů, karcinogenů, bakterií, virů a spór. Fotokatalytický efekt také řeší problém rozkladu bakterií a virů, s nímž se běžné chemické prostředky neumí vypořádat. Bakterie a viry si nedokážou proti fotokatalýze vybudovat imunitu.

* Fotokatalytické čištění nyní certifkujeme.

Dochlazování

Unikátní konstrukce výměníku TOMTON umožňuje kromě vytápění také dochlazování*, což oceníte zejména v létě.

*V součinnosti s tepelným čerpadlem či jiným zdrojem chladící vody

Filtrace vzduchu

Naše tělesa mohou být osazena antibakteriálním filtrem se stříbrnou vrstvou.

Ionizace

Systém TOMTON s ionizátorem zlepšuje prostředí nejen pro alergiky. Neutralizuje škodliviny a batkterie ve vzduchu. Přemýšleli jste někdy o tom, proč se Vám u moře, na horách nebo v lese po dešti tak dobře dýchá? Právě na těchto místech obsahuje vzduch největší množství záporných iontů. Je prokázáno, že zvýšené množství těchto aniontů kladně ovlivňuje naše fyzické a duševní zdraví.

PROČ ZVOLIT TOMTON SYSTÉM

KONTAKTUJTE NÁS

Rádi se s Vámi spojíme